top of page

KURSY

flagiall - Copy.JPG

Kursy języka angielskiego, włoskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, francuskiego i polskiego.

 

dla przedszkolaków KIDS

1 x 50 min./tydzień

W ramach kursu dzieci poznają mnóstwo słów i zwrotów oraz uczą się wykorzystywać je w dodatkowych konwersacjach z native speakerem. Mają również okazję zapoznać się z kulturą i tradycjami krajów anglojęzycznych. Zajęcia odbywają się w małych 4-8 osobowych grupach a sposób ich prowadzenia jest dostosowany do możliwości i potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym.

 

dla dzieci ZAJĘCIA Z AMERYKANKĄ

1 x 50 min./tydzień

Cotygodniowe spotkania z native speakerem stanowią doskonałe uzupełnienie nauki w szkole. Dzieci w przyjaznej atmosferze uczą się rozmawiać po angielsku z Amerykanką - nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem.

 

dla wszystkich HISZPAŃSKI LUB WŁOSKI BESTSELLER 

1 x 50 min./tydzień lub 1 x 100 min./tydzień

Efektywna nauka dla tych, którzy chcą zacząć rozmawiać już od pierwszej lekcji. Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kurs prowadzony przez nauczyciela polskiego oraz native speakera.

 

dla dzieci LET'S TALK 

2 x 50 min./tydzień lub 1 x 50 min./tydzień

Dzieci poznają nowe słownictwo, uczą się czytać i pisać po angielsku, ale główny nacisk stawiamy na rozmowę. Uczymy najpotrzebniejszych zwrotów przydatnych podczas spotkań z obcokrajowcami na zajęciach w Dualu lub na wakacjach.

 

dla dzieci, młodzieży i dorosłych DUALNY  1 LEKCJA Z POLAKIEM + 1 LEKCJA Z NATIVE SPEAKEREM/TYDZIEŃ BESTSELLER

1 x 100 min./tydzień

Kurs prowadzony metoda dualną - 1 spotkanie to 2 lekcje: jedna prowadzona przez nauczyciela polskiego, który pracuje nad gramatyką i słownictwem, druga z obcokrajowcem, który prowadzi konwersacje.  

 

dla młodzieży KONWERSACJE Z NATIVE SPEAKEREM - angielski (brytyjski, amerykański), hiszpański, francuski, włoski, rosyjski

1 x 50 min./tydzień

Zajęcia te stanowią uzupełnienie nauki w gimnazjach i liceach, gdzie czas na swobodne wypowiedzi jest bardzo ograniczony. Jest to kurs bez zadań domowych, kartkówek i testów - tylko rozmowa. 

 

dla młodzieży i dorosłych EXAM 

1 x 100 min./tydzień

Kursy skierowane do osób, które zamierzają zdawać następujące egzaminy: ósmoklasisty, matura ustna i pisemna, FCE, CAE. Mają na celu ugruntowanie i uzupełnienie poznanego materiału, zapoznanie się ze strategiami egzaminacyjnymi i typami zadań oraz kryteriami oceny. 

Nasza szkoła prowadzi kursy przygotowujące do następujących egzaminów:

  • FCE (First Certificate in English)

  • CAE (Certificate in Advanced English)

dla dorosłych KONWERSACJE Z NATIVE SPEAKEREM - angielski (brytyjski, amerykański), hiszpański, francuski, włoski, rosyjski 

1 x 50 min./tydzień
Szybki kurs bez zadań domowych, gramatyki i długich list słówek - tylko rozmowa. Różne poziomy. 

dla seniorów KOMUNIKATYWNY 

1 x 50 min./tydzień

Spotkania w małych grupach i przyjaznej atmosferze z polskim nauczycielem. Indywidualne tempo nauczania. Kurs w godzinach przedpołudniowych. 

 

dla obcokrajowców JĘZYK POLSKI 

1 x 100 min./tydzień

Zajęcia mogą być prowadzone w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim, hiszpańskim, francuskim, włoskim lub czeskim.

zdalne ONLINE

Kursy przeznaczone dla osób, które nie mają czasu lub możliwości, aby dojechać do naszej siedziby. Lekcje prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli polskich oraz native speakerów.

dla przedsiębiorców BUSINESS

1 x 100 min./tydzień

Kurs adresowany do osób, które oprócz poszerzania ogólnej znajomości języka angielskiego, pragną zapoznać się z wyrażeniami stosowanymi w codziennych sytuacjach biznesowych. 
 

indywidualne ONE TO ONE

To propozycja dla osób zajętych, ambitnych i wymagających, które nie mają czasu na regularne zajęcia grupowe. Cele kursu, program, poziom i tempo nauki, częstotliwość zajęć i wymiar godzin, dobór materiałów i tematyki zajęć są ściśle dostosowane do potrzeb i oczekiwań uczestnika.

bottom of page